Studio Particular No Centro De Alphaville
| Wi-Fi WiFi | Parkeerplaats Valetparking | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Zwembad Dakzwembad Seizoensgebonden buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Spa en ontspanning Stoomcabine |
| Eten op locatie Restaurant | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Studio Particular No Centro De Alphaville Barueri van 35 m² is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Alphaville in Barueri binnen 2 km van het Museu da Biblia. Het appartement omvat een stoomcabine voor een rustigere ervaring.
Op circa 10 minuten rijden van het 1-slaapkamer appartement treffen de gasten Aldeia de Carapicuíba.
De accommodatie biedt 1 badkamer aan. Er zijn ook badlakens.
Studio Particular No Centro De Alphaville biedt een keuken met alle benodigde toestellen. Een eettafel zijn beschikbaar voor een aangenamere eetervaring. Padaria la Ville Barueri trakteert gasten op Braziliaanse maaltijden en is op 550 meter verderop. Behoud uw trainingsroutine moeiteloos in een wellnesscentrum aangeboden door het appartement.
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas29 km
- Treinstations
- Santa Terezinha2,7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Alleen volwassenen
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Restaurant
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Stoomcabine
- Fitnesscentrum
Diensten
- Valetparking
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Eettafel
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke spafaciliteiten biedt Studio Particular No Centro De Alphaville?
Ter plaatse kunnen gasten van Studio Particular No Centro De Alphaville de ontspanning ervaren met een stoomcabine. - ❓
Wat is de grootte van Studio Particular No Centro De Alphaville?
Studio Particular No Centro De Alphaville bestaat uit 35 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Studio Particular No Centro De Alphaville verblijven?
In Studio Particular No Centro De Alphaville kunnen maximaal 2 gasten verblijven.